תאורה שטח לאירועים

כל מי שרוצה להפיק אירוע מושקע בשטח חייב לקחת בחשבון כי ההערכות של תאורת השטח שונה בתכלית מהערכות לתאורה באולמות רגילים.לרוב, שטח האירוע אינו כולל הכנה לתאורה ויש להקים את כל המכלול מאפס.האירוע עצמו מצריך היערכות לוגיסטית וטכנית שונה לחלוטין.התאורה עצמה צריכה להיות "תאורה שוטפת" כלומר,  תאורה אשר מספקת אור חזק ואיכותי שמאיר היטב את המתחם. הדבר קריטי כדי שספרי האירוע השונים יוכלו לבצע את תפקידם בצורה טובה.תאורה זו לרוב תהיה תאורה אשר נעזרת בעמודים גבוהים או התקנה על מקומות גבוהים כמו עצים, חומות, עמודים ועוד. תאורה זו תהיה מורכבת בדרך כלל מזרקורים של 50 וואט והתוצאה תהיה תאורה נעימה וחמימה אשר נעים לשהות בה.

ארז הגברה ותאורה מתמחה בעיצוב תאורת שטח לאירועים, החל מאירועים קטנים וצנועים בחצר הביתית ועד אירועים נוצצים של חברות הפקה.החברה נותנת דגש לפרטים הקטנים. יחד עם חשיבה "מחוץ לקופסא" וטכנולוגיות תאורה מתקדמות התוצאה הינה אירוע מואר עד לשלימות.

תאורה שטח לאירועים בצפון
התאורה אשר תייצרו באירוע שלכם הנה מהרכיבים החשובים ביותר באירוע עצמו. השכרת ציוד תאורה שטח לאירועים בצפון בפרט הנו תחום עסקי גדול מאוד המתחיל מתאורה פשוטה ויכול להגיע עד לציוד תאורה מקצועי לתאורה שטח לאירועים בצפון של מאות מטרים. בין אילו מדובר בציוד תאורה או ציוד הגברה לאירועים העניין איננו מסתכם אך בהבאת אותו הציוד לשטח. חברת ארז הגברה
ותאורה
תדאג לתמיכה וסיוע איכותי ומקצועי בתכנון האירוע שלכם.